אמא אדמה - מטפלים, מיסטיקה, רוחניות
כניסה:     שכחתי סיסמא
מיסטיקנים ויעוץ מיסטיקה בטלפון - אמא אדמה
אמא אדמה מיסטיקנים מאמרים מטפלים סדנאות וקורסים אמא אדמה TV פורומים אירועים בלוגים בניית אתרים
תחזית אסטרולוגית שבועית
לקבלת תחזית
אסטרולוגית
שבועית למייל,
אנא מלא/י את הפרטים:

שם:
דוא"ל:
לוחות:
מטפלים
סדנאות
כיתות להשכרה
ספא
צימרים
קליניקות להשכרה
מוצרים למטפלים
ספרי רוחניות ומיסטיקה
מתקשרים
מאמרים:
אסטרולוגיה
דמיון מודרך
הומאופתיה
פירוש חלומות
מדיטציה
רפואה משלימה
רפואה סינית
נומרולוגיה
תקשור
תחומים נוספים
פורומים:
פורום אימון אישי
פורום גשטלט
פורום הומיאופתיה
פורום הילינג
התפתחות רוחנית
פורום זוגיות
פורום חלומות
פורום כירולוגיה
פורום מודעות עצמית
פורום נומרולוגיה
פורום פאנג שואי
פורום פרחי באך
פורום קלפי טארות
פורום קריסטלים
פורום רייקי
פורום ריפוי בתקשור
פורום רפואה סינית
פורום תטא הילינג
פורום תקשור

תקנון שימוש בפורטל אמא אדמה

פורטל אמא אדמה - מיסטיקה, רוחניות, העידן החדש - ניו אייג', רפואה משלימה

פורטל "אמא אדמה" הינו אתר האינטרנט שכתובותיו הינן:

http://www.ima-adama.co.il

http://www.ima-adama.com

 

 

1. תנאי הרשמה פרסום בפורטל "אמא אדמה" – כללי

הסעיפים הבאים מתייחסים לפרסומים ולמידע שיווקי ישיר או עקיף אשר קיימים בדפי הפורטל "אמא אדמה":

- לוחות מטפלים מסווגים.

- לוחות סדנאות מסווגים.

- דפי "אודות הכותבים".

- לוח אירועים.

- לוח שוקחתן.

- מערכת הפורומים / קהילות.

- אתרי בית פנימיים (בתשלום).
-
פרסום מידע באמצעות באנרים (תמונות) בדף הבית ובסרגלי הפורטל (בתשלום).

- כל מידע פרסומי או שיווקי נוסף בדפי הפורטל.

 

1.1 פורטל "אמא אדמה" כולל מידע מסחרי ופרסומי (מטפלים, סדנאות, קורסים, אירועים, מוצרים, קישורים לאתרים וכו') הנמסר לפרסום מטעמם של מפרסמים שונים.  מידע כזה יכול שיהיה בטקסט, בתמונות או בקול.

 

1.2 השימוש באינפורמציה המפורסמת בפורטל "אמא אדמה" הוא על אחריות המשתמש/ת.  מערכת "אמא אדמה" אינה אחראית לנזקים שיגרמו כתוצאה משימוש במידע זה.
מערכת "אמא אדמה" אינה אחראית על טיפולים, סדנאות ועסקאות שיתבצעו בין המפרסמים באתר, המטפלים, המורים והעסקים לבין הקונים ורוכשי השירותים.  כל עסקה שתיעשה בעקבות מודעה או מידע המתפרסמים בפורטל "אמא אדמה" יסוכמו ישירות בינך לבין המפרסם הנוגע בדבר.  מנהלי הפורטל אינם צד לכל עיסקה כזו, והם לא ישאו באחריות לשירותים ולמוצרים שיוצעו בפרסומות ובמודעות המתפרסמות בפורטל "אמא אדמה" או ירכשו באמצעותן.
בעלי הפורטל "אמא אדמה" לא ישאו בכל אחריות ולא יהיו אחראים בשום מקרה ובכל דרך לכל נזק ישיר או עקיף ,מכל סוג שהוא ,שיגרם למשתמש ו\או לצד שלישי כלשהו בשל שימוש במידע אשר בפורטל בכלל, ו\ או בשל הסתמכות על מידע ו/או שירות מכל סוג שהוא, חומר, מוצר, פרסום או כל מידע אחר אשר קיימים בפורטל  "אמא אדמה".

 

1.3 האחריות לגבי תוכן הפרסומים ותוכן המאמרים המופיעים באתר הינה על המפרסמים בלבד.  מערכת "אמא אדמה" לא תשא בכל אחריות לתוכן המידע, לדיוקו או לאמינותו.  האחריות היחידה לתוכן הפרסומות, המאמרים והמידע המסחרי חלה על המפרסמים.  אין בעלי הפורטל "אמא אדמה" ערבים, בכל דרך שהיא, לפרסומים המופיעים בפורטל או לתוצאות השימוש במידע הפרסומי אשר בפורטל.
 

1.4 פורטל אמא אדמה אינו אחראי לפגיעה או להפרה של זכויות קניין רוחני כלשהן בפרסומי התכנים בפורטל אמא אדמה.  מלוא האחריות על כל מידע אשר מתפרסם בפורטל אמא אדמה הינו של המפרסם בלבד.
משתמש אשר יפרסם תכנים המפרים את תנאי הפרסום בפורטל
ישפה את פורטל אמא אדמה מיד עם קבלת דרישה לעדות כן, בגין כל נזק ו/או הפסד ו/או אובדן ו/או הוצאה, לרבות הוצאות משפטיות, אשר יגרמו לה ו/או לצד שלישי כלשהו כתוצאה מכל שימוש ו/או פרסום שעשה ו/או שנעשה דרכו בשירות בפורטל אמא אדמה.

 

1.5 פרסום מידע מסחרי או פרסומות אינו מהווה המלצה או עידוד לרכוש את השירותים, הנכסים או המוצרים המוצעים בהם למכירה.  השימוש בהם לפי בחירתו ועל אחריותו של  המשתמש.  אנו ממליצים לך להתייחס בזהירות למידע שמתפרסם באינטרנט ולהשתמש בתבונה במידע זה, ובכלל זה מידע שמפרסמים משתמשים בפורטל "אמא אדמה". ככל שאמורים הדברים במידע מקצועי, כדוגמת התייחס למידע זה בזהירות ובקפידה, וזכור/זכרי כי איננו תחליף להתייעצות עם אנשי המקצוע המתאימים.

 

1.6  מערכת "אמא אדמה" רשאית שלא לפרסם מודעת פרסום, פרטים פרסומיים ושיווקיים כלשהם, מאמרים וכתבות או כל חומר אחר במידה ואלה אינם עונים לקריטריונים שנקבעו על ידה או על פי כל שיקול דעת אחר של מנהלי הפורטל "אמא אדמה", וכן מנהלי מערכת "אמא אדמה" רשאים לשנות את תוכן ו/או את מבנה התוכן של כל סוג מידע הנשלח אל המערכת לשם פרסום ו/או לשם צירוף לדפי הפורטל.

 

1.7 מערכת "אמא אדמה" אינה מתחייבת לעמוד במסגרת זמן כלשהי להוספת מידע פירסומי חינמי או לעידכון מידע קיים, אם כי מנהלי המערכת משתדלים לעדכן את המידע במסגרת זמן סבירה.

 

1.8 שירותי פרסום רבים בפורטל "אמא אדמה"ניתנים בלא תשלום.  בעלי הפורטל "אמא אדמה"רשאים להפסיק בכל עת את מתן השירותים הללו, כולם או מקצתם, על פי שיקול דעתם הבלעדי.  כמו כן, לבעלי הפורטל "אמא אדמה"קיימת הזכות לשנות מעת לעת את מבנה הפורטל הכולל את השירותים, מראהו, היקפם וזמינותם של השירותים הניתנים בו וכל היבט אחר הכרוך בהם - והכל, בלא צורך להודיע על כך מראש.  שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות ו/או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו"ב.  לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי בעלי הפורטל "אמא אדמה" בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.

 

1.9  בעלי הפורטל  "אמא אדמה" בלבד– או כל מי שיקבל היתר בכתב מבעלי הפורטל – והם בלבד, רשאים לפרסם בדפי הפורטל  "אמא אדמה"מודעות פרסומת, קישורים לאתרי אינטרנט אחרים, מודעות-חלון קופצות (PopUp windows), "באנרים", או לפרסם בכל דרך אחרת שיוחלט על ידי בעלי הפורטל  "אמא אדמה".

 

1.10  בעלי הפורטל  "אמא אדמה" אינם מתחייבים על חשיפת המידע הפרסומי שלך לכמות גולשים מסוימת.  לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי בעלי הפורטל "אמא אדמה"בגין היקף החשיפה שלך בכל חלקי הפורטל.
1.11  בעלי הפורטל  "אמא אדמה" רשאים לחסום/להסיר פרסומים עפ"י שיקול דעתם, וזאת מבלי ליידע את המפרסם.
 
1.12  בהרשמה לפורטל אמא אדמה הנך מאשר/ת קבלת הודעות בדוא"ל בדבר פרסומים, עדכונים ושירותים חדשים הניתנים בפורטל אמא אדמה.
 
1.13 עבור כל עסק שנרשם בפורטל אמא אדמה, יוקצה מספר טלפון שמתחיל במספר 1900.
שיחות שיחויגו למספר זה, ינותבו למספר הטלפון של בית העסק.
החיוג למספרי טלפון אלה כרוך בתשלום של 0.5 ש"ח לדקה כולל מע"מ, בתוספת תעריפי שירות הטלפון ממנו מבוצעת השיחה.
 
 
2. פרסום בלוחות המטפלים ובלוחות הסדנאות והקורסים (לוחות מסווגים)

2.1  הפרסום הכללי בלוחות המטפלים המסווגים ובלוחות סדנאות מסווגים בפורטל "אמא אדמה"  ניתן חינם במטרה לסייע למטפלים ולמורים העוסקים המיסטיקה, רוחניות ורפואה משלימה וכן להוות מרכז מידע לאלה המחפשים טיפולים, סדנאות וקורסים בתחומים אלה.

 

2.2  בלוחות הסדנאות והקורסים המסווגים אין ציון של מועדי סדנאות, של מחירי הסדנאות או כל מידע דינמי אחר אשר דורש עדכונים תקופתיים.

2.3  מערכת "אמא אדמה" רשאית שלא לפרסם מידע בלוחות המטפלים ובלוחות הסדנאות והקורסים במידה והמידע אינו עונה לקריטריונים שנקבעו על ידה.

 

2.4  סעיפים 1.1 עד 1.9 לעיל תקפים לגבי פרסומים בלוחות המטפלים  ובלוחות סדנאות והקורסים אשר בפורטל "אמא אדמה".

3. תנאי פרסום במערכת הפורומים /קהילות

3.1  ככלל, מערכת "אמא אדמה" איננה מאפשרת פרסום סדנאות, קורסים, אירועים, טיפולים או כל מידע פרסומי אחר במערכת הפורומיםשל פורטל "אמא אדמה".  במקרים יוצאי דופן יתאפשרו פרסומים בתיאום עם מנהל המערכת ו/או מנהלי הפורומים. 

פרסומים שונים רלוונטיים ניתנים בלוח אירועים ובלוח שוקחתן.

 

3.2  מערכת "אמא אדמה" שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות פרסומיות בפורומים או כל הודעה אחרת ללא כל אתראה לכותבי ההודעות ו/או למנהלי הפורומים, עפ"י שיקולי המערכת.

 

3.3  סעיפים 1.1 עד 1.9 לעיל תקפים לגבי פרסומים מערכת הפורומים / קהילות, בלוח האירועים ובלוח שוקחתן בפורטל "אמא אדמה".

4. תנאי כתיבה/פרסום מאמרים בפורטל "אמא אדמה".

4.1  פורטל אמא אדמה" משמש במה חופשית לעוסקים בתחומי העידן החדש.

מערכת "אמא אדמה" איננה מחויבת לפרסם כל מאמר או כל מידע שנשלח אל המערכת.

למערכת "אמא אדמה" יש את הזכות לבדוק ולדחות כל בקשה לפרסום מאמרים עפ"י שיקולי המערכת.

 

4.2  מספר הכותבים אינו מוגבל בפורטל אמא אדמה אבא שמיים.

הזכות לכתיבת מאמרים ומידע בפרקי הפורטל ניתנת לכל אחד ואחת בתנאי שהחומר שנשלח הינו מתאים לתכני הפורטל והינו ברמה סבירה ובתנאי שהחומר הינו מקורי ונכתב ע"י שולח המידע.

 

 

4.3  לכותב/ת מאמרים ומידע בפורטל אין כל זכות בלעדית לכתיבה בפרקי הפורטל.  בפרקי הפורטל יהיו מאמרים ומידע רלוונטיים ללא הגבלת כמות המאמרים וללא הגבלת מספר הכותבים.

 

4.6  סעיפים 1.1 עד 1.10 לעיל תקפים לגבי פרסומי מאמרים בפורטל "אמא אדמה".

5. תנאי פרסום בדפי "אודות" עבור הכותבים בפורטל "אמא אדמה".

5.1  הזכות לדף אודות הכותבים ניתנת חינם לכל כותב אשר פרסם שני מאמרים או יותר באתר.  תוכן הדף נכתב ע"י הכותב ומצורף ע"י מנהל המערכת.  קישור לכל דפי "אודות הכותב" ימצא בדף "כתבים" בפורטל.

 

5.2  מטרות דפי "אודות הכותב" היא לתת תמורה נוספת לכותבים בפורטל וכן לאגד קישורים של כל מאמרי הכותב.

 

5.3  דפי "אודות הכותב" הם חלק בלתי נפרד מפורטל "אמא אדמה" ויהיו במבנה אחיד וקבוע כשל שאר דפי הפורטל.

 

5.4  מערכת "אמא אדמה" שומרת לעצמה את הזכות לבטל דפי "אודות" ללא כל אתראה, עפ"י שיקולי המערכת.

 

5.5  סעיפים 1.1 עד 1.9 לעיל תקפים לגבי פרסום מידע בדפי "אודות" בפורטל "אמא אדמה".

 

הצהרות והתחייבויות המשתמש

המשתמש מצהיר ומתחייב כלפי פורטל אמא אדמה כדלקמן:

·         כי ישתמש בשירות בהתאם לתנאי פרסום אלה, להוראות כל דין ובכפוף להוראות  הפעלה ולהנחיות שימסרו (אם יימסרו) לו, מעת לעת, ע"י פורטל אמא אדמה, ספקי שירותים וספקי המידע, וכי לא יעשה שימוש בשירותי פורטל אמא אדמה לצורך ביצושע מעשה או פעולה האסורים עפ"י כל דין, והוא מתחייב לשפות את פורטל אמא אדמה מיד לדרישתה הראשונה, בגין כל מעשה או מחדל אסורים, לרבות אך מבלי לגרוע: (א) חדירה לחומר ו/או לקבצי מחשב שלא כדין ו/או העברת וירוס מחשב למחשבים אחרים ו/או שימוש או הפרעה למחשבים אחרים - בניגוד לחוק המחשבים, התשנ"ה - 1995. (ב) כל שימוש שעלול לגרום נזק או הפרעה ו/או הגבלת שימוש בשירות ע"י אחרים ו/או העלול להוות פגיעה או הפרה של זכויות קניינות ואחרות של אחרים, לרבות אך מבלי לגרוע מכלליות האמור, פגיעה בזכויות יוצרים, בסימנים ובשמות מסחריים, במדגמים ובפטנטים וכו', משלוח הודעות דואר אלקטרוני למשתמשים באופן המעורר תלונות מצד המקבלים או ההודעות או בניגוד לקוד התנהגות המקובל ברשת האינטרנט.

·         כי ישפה את פורטל אמא אדמה מיד עם קבלת דרישה לעדות כן, בגין כל נזק ו/או הפסד ו/או אובדן ו/או הוצאה, לרבות הוצאות משפטיות, אשר יגרמו לה ו/או לצד שלישי כלשהו כתוצאה משימוש שעשה ו/או שנעשה דרכו בשירות ו/או בסיסמאות אישיות שנמסרו (אם נמסרו) לו על ידי פורטל אמא אדמה לצורך קבלת השירות.

·         כי הוא יודע שהשירות, ניתן לו ע"י פורטל אמא אדמה, בין היתר, מכוח חוזים של פורטל אמא אדמה עם ספקי מידע ו/או ספקי שירות, וכי השירותים כפופים, בין היתר, לתנאים ולמגבלות שנקבעו (אם נקבעו) בחוזים כאמור, כל עוד אין בהם סתירה לתנאי שימוש אלה.

צוות פורטל "אמא אדמה"

חזור לדף קודם    |    חזור לתחילת העמודאודות אמא אדמה | יצירת קשר | הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | תקנון | פרסום | בניית אתרים | שלח לחבר

פורטל אמא אדמה www.ima-adama.co.il
עידן חדש - העידן החדש, ניו אייג', רוחניות, מיסטיקה, רפואה משלימה - אלטרנטיבית
 
הזכויות והאחריות על המאמרים והפרסומים בפורטל חלים על הכתבים והמפרסמים בלבד.
השימוש באינפורמציה המפורסמת בפורטל אמא אדמה הוא על אחריות המשתמש/ת בלבד.
© כל הזכויות שמורות  2002-2013